Kariéra

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK – FINANČNÝ ŠPECIALISTA

Ste samostatní, zodpovední a chcete sa stať profesionálom v oblasti financií a sprostredkovania?

Chcete sami rozhodovať o tom kedy a koľko budete pracovať, s kým budete pracovať a hlavne koľko budete zarábať ? Prestaňte váhať a využite našu ponuku!

Náplň práce:

  • vyhľadávanie a analyzovanie firemných klientov
  • príprava podkladov pre obchod, administratívna činnosť
  • uzatváranie poistných zmlúv v životnom i neživotnom poistení
  • tvorba siete klientov a starostlivosť o vlastných klientov

Požiadavky na uchádzača:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • skúsenosti s predajom a komunikáciou s klientom vítané
  • odolnosť voči stresu
  • vodičský preukaz – skupina B
  • PC zručnosti – používateľské základy (MS Word, MS Excel, MS Explorer)

Ponúkame:

  • Zmysluplné pracovné uplatnenie
  • Flexibilný pracovný čas
  • bezplatné školenie
  • zaujímavý kariérny rast
  • vzdelanie v oblasti finančných, obchodných, manažérskych a podnikateľských zručností

Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala, zašlite nám prosím Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom a so súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu:

swissbrokers@swissbrokers.sk